Kamery i akcesoria Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 70

Jesteś tutaj: » »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Dinion.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 70

Bosch Recording Station Appliance

Bosch Recording Station Appliance

Zarządzaj połączeniami z systemem monitoringu z dowolnej lokalizacji Urządzenie Bosch Recording Station (BRS) Appliance stanowi idealne zintegrowane rozwiązanie sieciowe do zarządzania sygnałem wizyjnym i doskonale nadaje się do pracy w środowiskach o charakterze rozproszonym, gdzie w jednej lokalizacji może znajdować się do 64 kamer sieciowych.

Ten gotowy do pracy, kompleksowy system łączy w sobie funkcje serwera NVR, macierzy dyskowej, stacji roboczej klienta oraz zintegrowanego oprogramowania do zarządzania sygnałem wizyjnym. Dzięki prostocie instalacji, konfiguracji i korzystania z niego operator nie potrzebuje certyfikacji ani specjalnych szkoleń.

Wysoka wydajność, minimalne koszty przechowywania danych

Dzięki możliwości nagrywania w czasie rzeczywistym sygnału ze źródeł w jakości SD, HD oraz megapikselowej z rozdzielczościami dochodzącymi do 2048 x 1536 (3 MP) obraz dostarczany przez urządzenie BRS Appliance cechuje się wyjątkową klarownością i poziomem szczegółów. Obsługa różnorodnych technologii kompresji, w tym H.264 Main Profile, zapewnia wysoką wydajność przy jednoczesnej możliwości utrzymania niskich kosztów urządzeń pamięci.

Scentralizowane zarządzanie systemem

Urządzenie BRS Appliance może łączyć się z szeregiem systemów zabezpieczeń i zarządzania budynkami, w tym z centralami sygnalizacji pożaru i panelami dostępu, bankomatami i terminalami POS, oraz rozwiązaniami do przechwytywania numerów tablic rejestracyjnych i analizy zawartości obrazu. Zapewnia łatwy i szybki dostęp do informacji znajdujących się w dowolnym punkcie sieci, w tym także w odległych lokalizacjach posiadających połączenie WAN o małej szerokości pasma. Wygodny, skalowalny interfejs pozwala w prosty sposób zapewnić jednoczesną obserwację różnych lokalizacji.

Bezpieczne połączenia

Urządzenie BRS posiada kilka cech sprawiających, że doskonale sprawdzają się podczas pracy w instalacjach o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Należy do nich funkcja automatycznego wylogowania z możliwością ustawienia interwału nieaktywności, która podnosi poziom ochrony przed nieautoryzowanym dostępem. Ponadto, dla każdej z kamer można ustawić dwa różne czasy zapisu przed i po wystąpieniu alarmu oraz konfigurować dźwięk dla poszczególnych wydarzeń.

Zwiększanie potencjału

Urządzenie BRS Appliance jest w pełni zgodne z rozwiązaniem do zapisu DiBos, co pozwala bez trudu rozbudować istniejące systemy o obsługę kamer IP firmy Bosch pracujących w standardzie H.264 SD i HD, zapewniając w przyszłości bezproblemową migrację do nowych produktów. Urządzenie oferowane jest w kilku odmianach, co pozwala dobrać rozwiązanie idealnie pasujące do indywidualnych potrzeb. Można między innymi wybierać między modelami zintegrowanymi w obudowach wolnostojących oraz modułami serwerów do montażu w szafach typu Rack.

Główne zastosowania

  • Banki
  • Sklepy
  • Szkoły
  • Stacje paliwZobacz również nasze inne artykuły