Kamery i akcesoria Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 70

Jesteś tutaj: » »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Dinion.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 70

Czujki magnetyczne Bosch z certyfikatem EN50131-2-6

Czujki magnetyczne Bosch z certyfikatem EN50131-2-6

Oferta czujek magnetycznych Bosch obejmuje szereg czujek do montażu wpuszczanego, powierzchniowego oraz do montażu zewnętrznego. Wszystkie te czujki zostały przetestowane przez niezależne akredytowane laboratorium, uzyskując certyfikat zgodności z normą EN50131-2-6.

Wyróżnikiem czujek magnetycznych firmy Bosch jest duża dokładność wykrywania i minimalny wskaźnik fałszywych alarmów przy otwieraniu drzwi i okien. Gama nowych produktów składa się z dwóch serii o różnych parametrach technicznych, w zależności od ich zastosowania. Jedna z serii spełnia wymagania normy EN50131-2-6 stopień 2, natomiast druga posiada certyfikat potwierdzający stopień 3.

Czujki do montażu wpuszczanego można z łatwością zamontować w drzwiach, ościeżnicach okiennych i drzwiowych; są całkowicie niewidoczne. Czujki stopnia 2 mogą być także montowane powierzchniowo, zarówno na powierzchniach metalowych, jak i niemetalowych, natomiast czujki stopnia 3 są przeznaczone tylko do montażu wpuszczanego w środowiskach niemetalowych.

Czujki do montażu powierzchniowego są przeznaczone do montażu w ramach drzwi oraz w oknach i drzwiach. Dzięki ich inteligentnej konstrukcji można je dyskretnie zainstalować praktycznie w każdym środowisku.

Czujki do montażu zewnętrznego są wykorzystywane do kontroli bram przesuwnych, drzwi żaluzjowych oraz drzwi garażowych.

Nowe czujki magnetyczne zostały opracowane z myślą o łatwej instalacji, aby jak najbardziej uprościć pracę instalatorów. Ważną kwestią była też odpowiednia konstrukcja, która umożliwia dyskretny montaż czujek. Śruby do montażu powierzchniowego są po zainstalowaniu zakrywane, natomiast czujki do montażu wpuszczanego mają ekstremalnie płaskie krawędzie, co pozwala na ich instalację nawet w najszczelniej zamykających się drzwiach.

Duże doświadczenie firmy Bosch w opracowywaniu czujek magnetycznych, rygorystyczne i kompleksowe testy produktów pod kątem zgodności z wymaganiami normy EN stanowią najlepszą gwarancję wysokiej jakości wszystkich nowych czujek.
Zobacz również nasze inne artykuły