Kamery i akcesoria Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 70

Jesteś tutaj: » »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Dinion.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 70

Hybrydowa kamera kopułkowa HD Bosch

Hybrydowa kamera kopułkowa HD Bosch

Bosch wzbogaca swoją dotychczasową ofertę kamer HD o uniwersalną, kamerę hybrydową FLEXIDOME HD VR. Nowa kamera Bosch do monitoringu wideo oferuje wysoką jakość obrazu oraz jest prosta w obsłudze i może być zdalnie sterowana. Jednak podstawowym atutem kamery FLEXIDOME HD VR jest możliwość transmisji analogowych sygnałów wideo oraz strumieni danych w sieci IP. Mimo iż jest to kamera sieciowa Bosch, FLEXIDOME HD VR może być podłączona do już istniejących analogowych urządzeń oraz systemów telewizji dozorowej. Dzięki temu można stopniowo przekształcić analogowy system telewizji przemysłowej w system monitoringu IP.

Kamera kopułkowa FLEXIDOME HD VR wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem oraz konstrukcją, która jest odporna na akty wandalizmu. Może być z powodzeniem stosowana w restauracjach, obiektach handlu detalicznego, kasynach i na lotniskach, a nawet w pojazdach komunikacji publicznej. Kamery przemysłowe Bosch FLEXIDOME HD VR oferują nowatorski system regulacji przesłony, dzięki któremu kamera o rozdzielczości HD zapewnia obraz o możliwie najwyższej ostrości.

Oczywiście jak przystało na profesjonalne urządzenia do dozoru wideo, kamery Bosch FLEXIDOME HD VR mogą stabilnie i efektywnie pracować w zmiennych warunkach oświetleniowych, przez co doskonale sprawdzają się w monitoringu całodobowym. Nowa kamera wykorzystuje technologię optymalizacji obrazu CBIT (Content Based Imaging Technology) firmy Bosch. Została wyposażona także w system inteligentnej, automatycznej regulacji ekspozycji iAE (intelligent Audio Exposure), dzięki czemu możliwe jest śledzenie obiektów poruszających się na bardzo jasnym bądź bardzo ciemnym tle, a także w system iDNR (inteligent Dynamic Noise Reduction), który w pewnych szczególnych warunkach ogranicza wymaganą szerokość pasma podczas transmisji nawet o 30% w porównaniu z innymi kamerami.

Warto także dodać, że nowa kamera hybrydowa FLEXIDOME HD VR została odpowiednio przystosowana do współpracy z systemami Video Management System oraz Video Client w zakresie transkodowania obrazów, a także z rozwiązaniami archiwizacyjnymi firmy Bosch. Z kolei zgodność ze specyfikacją ONVIF, pozwala jej na współpracę z urządzeniami CCTV IP innych producentów.
Zobacz również nasze inne artykuły