Kamery i akcesoria Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 70

Jesteś tutaj: »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Dinion.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 70

Artykuły

Monitoring IP dla małych sklepów i domów Monitoring IP dla małych sklepów i domów

Gotowe do użycia i kompletne sieciowe systemy dozoru wizyjnego w zwartej i stylowej obudowie. Zaawansowana technologia marki Bosch w Twojej małej firmie lub domu. Kamery IP i FLEXIDOME micro 2000, stanowiące kompletne... więcej »

Kamery sieciowe IP BOSCH Starlight Kamery sieciowe IP BOSCH Starlight

Czas przejść kamery HD charakteryzujące się najwyższą czułością na światło spośród dostępnych na rynku. Kamery IP DINION starlight HD 720P i FLEXIDOME starlight HD 720p RD/VR to kolejny przełom w dziedzinie systemów dozorowych HD. W... więcej »

Sterowanie kamerą HD w systemach DCN Conference Sterowanie kamerą HD w systemach DCN Conference

Kompletne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić cenny czas i pieniądze oraz skupić się wyłącznie na tematach spotkania – dzięki łatwej integracji kamery z systemem konferencyjnym. Jakość HD  Upowszechnienie standardu jakości HD wykorzystywane jestprzez firmy zarządzające obiektami konferencyjnymi, które korzystają... więcej »

Przełom w systemach monitoringu CCTV HD Przełom w systemach monitoringu CCTV HD

Nowa generacja technologii i systemów dozoru wizyjnego firmy Bosch gwarantują lepszą orientację w sytuacji dzięki dostępowi do wysokiej jakości obrazów wideo w standardzie HD. Przełom w wizyjnych systemach dozorowych HD Z dowolnego miejsca: niezależnie od... więcej »

Kamery DINION i FLEXIDOME 960H Bosch Kamery DINION i FLEXIDOME 960H Bosch

Nowe kamery Bosch Security Systems zapewniają najwyższą na rynku rozdzielczość dla standardów PAL i NTSC. Ich zadaniem jest obserwacja scen o dużej szczegółowości. Bosch Security Systems wprowadza na rynek kamery analogowe serii DINION 4000 AN,... więcej »

Najczulsze kamery HD już w sprzedaży Najczulsze kamery HD już w sprzedaży

Kamery DINION starlight oraz FLEXIDOME starlight oferują najwyższej jakości obraz nawet w ekstremalnie trudnych warunkach oświetleniowych. Zastosowana w nich innowacyjna technologia obrazowania Content Based Imaging Technology zwiększa możliwości wykorzystania obrazu i... więcej »

Centrala FPC-500 Bosch - korzyści finansowe Centrala FPC-500 Bosch - korzyści finansowe

„Czas to pieniądz” to powiedzenie, którego używamy często, ale raczej nie w odniesieniu do konwencjonalnych central sygnalizacji pożarowej. W ich przypadku o zakupie nadal decyduje niemal wyłącznie cena. Tymczasem warto zwrócić uwagę na łatwość ich... więcej »

Kamery MIC Bosch także w wersji sieciowej (IP) Kamery MIC Bosch także w wersji sieciowej (IP)

Bosch Security Systems wprowadza na rynek zasilacze sieciowe (PSU) dla wyjątkowo wytrzymałych kamer PTZ serii MIC 550 oraz MIC 612. Nowe zasilacze mają wbudowany system kodowania sygnału wizyjnego, który przekształca kamery serii MIC w kamery... więcej »

Systemy alarmowe dla domu Easy Series Bosch Systemy alarmowe dla domu Easy Series Bosch

Każdy z nas pragnie zapewnić możliwie najlepszą ochronę swojego domu czy firmy. Rozwiązanie: system alarmowy z centralą Easy Series firmy Bosch – solidny, ładny, łatwy w użyciu alarm domowy, szybki w instalacji. Wyposażony w wLSN - “Bezprzewodową... więcej »

Kamery wizyjne IP serii 200 Bosch Advantage Line Kamery wizyjne IP serii 200 Bosch Advantage Line

Advantage Line firmy Bosch to nowe urządzenia należące do szerokiego asortymentu produktów oferowanych instalatorom specjalizującym się w małych i średnich sieciowych systemach dozorowych. Obecnie na rynku dostępne są kamery o standardowej rozdzielczości, takie jak NBC-255... więcej »