Kamery i akcesoria Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 70

Jesteś tutaj: » »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Dinion.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 70

Kamery DINION i FLEXIDOME 960H Bosch

Kamery DINION i FLEXIDOME 960H Bosch

Nowe kamery Bosch Security Systems zapewniają najwyższą na rynku rozdzielczość dla standardów PAL i NTSC. Ich zadaniem jest obserwacja scen o dużej szczegółowości.

Bosch Security Systems wprowadza na rynek kamery analogowe serii DINION 4000 AN, DINION 5000 AN i FLEXIDOME 5000 AN. Nowe kamery 960H obserwują obiekty z wykorzystaniem większej liczby pikseli niż to miało miejsce w kamerach ze standardowymi przetwornikami o rozdzielczości 720 linii TV – najwyższej dostępnej dla standardów PAL i NTSC. Uzyskana w ten sposób rozdzielczość jest o 30% wyższa niż w przypadku kamer z czujnikami analogowymi poprzednich generacji.

Kamery DINION 4000 AN zapewniają doskonałą rozdzielczość przy zmiennych warunkach oświetleniowych zarówno w dzień, jak i w nocy. Dzięki kompensacji tylnego oświetlenia oraz światła skierowanego wprost w obiektyw optymalizują obraz w obszarach o dużym kontraście, na przykład przy bardzo jasnym tle oraz w sytuacji, gdy w polu widzenia znajdują się silne źródła światła. Model dzień/noc jest wyposażony w mechaniczny filtr IR i przełącza się automatycznie z trybu kolorowego na czarno-biały. Kamery mają system cyfrowego tłumienia szumów, dlatego rejestrowany przez nie obraz jest wyjątkowo ostry i czysty.

Kamery przemysłowe DINION i FLEXIDOME 5000 AN dzień/noc gwarantują niezwykłą precyzję odwzorowania barw, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Dzięki dużemu zakresowi dynamiki wychwytują więcej szczegółów zarówno w jasnych, jak i w ciemnych obszarach obrazu, zaś zastosowana w nich zaawansowana technologia przetwarzania obrazu analizuje zawartość każdego piksela z osobna by wytworzyć możliwie najlepsze obrazy scen, w których panują trudne warunki oświetleniowe. Ponadto inteligentna funkcja kompensacji tylnego oświetlenia automatycznie optymalizuje poziomy jaskrawości obserwowanych obiektów w scenach z bardzo jasnym tłem.

Zaletą kamer DINION i FLEXIDOME 5000 AN jest ich łatwa instalacja oraz ostry obraz bez konieczności stosowania dodatkowego osprzętu lub filtrów, który gwarantuje mechanizm korygujący ustawienie obiektywu (Lens Wizard). Ponadto sześć trybów pracy zaprogramowanych w kamerze ułatwia jej stosowanie w typowych przypadkach, jednak kamera może być też dowolnie programowana, aby w każdym środowisku uzyskać możliwie najlepszą jakość obrazu. Zastosowanie technologii Bilinx pozwala serwisantowi zdalnie, przez kabel wizyjny, sprawdzić status kamery, zmienić ustawienia, a nawet zaktualizować oprogramowanie firmowe. Dzięki temu obniża się koszty serwisowania i instalacji, ale także zapewnia większą precyzję regulacji kamer i ich przystosowanie do pracy w danych warunkach.

Kamery Dinion FLEXIDOME 5000 AN są przeznaczone zarówno do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz budynków. Doskonale sprawdzają się przy temperaturach otoczenia mieszczących się w zakresie od -30 do +55 stopni Celsjusza. Wykazują odporność na działanie wody i zanieczyszczeń zgodnie ze standardami IP66 i NEMA 4X. Otrzymały także certyfikat IK10 i, dzięki zastosowaniu aluminiowej obudowy z kopułką wykonaną z poliwęglanu oraz specjalnie hartowanej części wewnętrznej, są odporne na uderzenia o energii dochodzącej do 20 dżuli.
Zobacz również nasze inne artykuły