Kamery i akcesoria Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 70

Jesteś tutaj: » »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Dinion.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 70

Kompleksowe zarządzanie sygnałem wizyjnym - Bosch VMS

Kompleksowe zarządzanie sygnałem wizyjnym - Bosch VMS

Funkcje systemu VMS firmy Bosch umożliwiają zarządzanie szeregiem różnych rozwiązań - od obsługi analogowych krosownic Allegiant po najnowsze technologie HD i funkcje inteligentnej analizy wizyjnej.

System VMS firmy Bosch zapewnia możliwość łatwego zarządzania cyfrowym sygnałem wizyjnym, dźwiękiem i danymi w sieci IP. Zwalnia on operatora z konieczności znajomości źródła sygnału, z łatwością integrując kamery sieciowe firmy Bosch, nadajniki, systemy zarządzania sygnałem wizyjnym i zapisu oraz krosownice Allegiant.

Prosta instalacja

Wdrożenie systemu VMS firmy Bosch nie nastręcza trudności zarówno w małych instalacjach, jak i dużych systemach firmowych. Składniki systemu są gotowe do pracy bez dodatkowych zabiegów. W typowych instalacjach do ich uruchomienia wystarczy kilka kliknięć. W razie potrzeby oprogramowanie można też dostosować do systemów dużych firm oraz specyfiki poszczególnych środowisk IT.

Łatwa konfiguracja

Konfiguracja może być przeprowadzana zdalnie z dowolnej lokalizacji. Automatyczne wykrywanie sieci, automatyczne przypisywanie adresów IP i zaawansowane funkcje kopiowania przyspieszają konfigurację systemu, a zarazem pozwalają zachować jej spójność w całej instalacji. Brak konieczności osobnego konfigurowania poszczególnych urządzeń i usług zapisu przynosi znaczące obniżenie kosztów instalacji i konserwacji systemu.

Bezproblemowy zapis

W przypadku systemu VMS firmy Bosch wystarczy parę kliknięć, aby od etapu instalacji przejść do posiadania aktywnego, rejestrującego sygnał systemu. Zastosowanie wyjątkowej procedury konfiguracji i graficznego trybu ustalania harmonogramów zapisu sprawia, że wprowadzanie ustawień przebiega szybko, a zarazem kompleksowo. Każda dodawana do instalacji kamera w ciągu kilku minut staje się kompletnym, aktywnym elementem systemu bezpieczeństwa.

Łatwość eksploatacji

Dążąc do optymalizacji interfejsów użytkownika, firma Bosch przykłada ogromną wagę do testów użyteczności. Ergonomia interfejsu systemu VMS sprawia, że zarządzanie sygnałem wizyjnym staje się prostsze, a personel może pracować wydajniej i skuteczniej. Wszelkie złożone aspekty obsługi różnorodnych kamer i technologii zapisu w systemie pozostają niewidoczne dla operatora, ponieważ kamery zachowują się w taki sam sposób, bez względu na miejsce zainstalowania czy też przyjętą metodę zapisu przesyłanego przez nie sygnału. Korzystanie z systemu jest intuicyjne dzięki zastosowaniu prostej techniki przeciągania i upuszczania. Inteligentnie rozwiązane okienko obrazu pozwala zaś operatorowi z jednego miejsca wyświetlać podgląd obrazu, sterować kamerami i odtwarzaniem.

Prosta rozbudowa

Gdy będzie to potrzebne, elastyczne zasady licencjonowania firmy Bosch pozwolą łatwo uzupełnić system o dodatkowe kanały, stacje robocze i funkcje. Możesz więc mieć pewność, że nadąży on za rozwojem firmy. Oferowany system zapewnia ponadto obsługę kilku starszych rozwiązań do zapisu, gwarantując łatwość migracji i obniżając całkowity koszt posiadania.

Prosta ochrona inwestycji

Do każdego zakupionego systemu VMS firmy Bosch dodawana jest bezpłatnie roczna obsługa. Obejmuje ona wszystkie niezbędne działania, w tym instalację wersji głównych i drugorzędnych. Po roku nabywca będzie mieć możliwość zawarcia odnawianej co rok umowy na obsługę (Service Maintenance Agreement).
Zobacz również nasze inne artykuły