Kamery i akcesoria Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 70

Jesteś tutaj: » »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Dinion.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 70

Niezawodna centrala alarmowa AMAX 2000 Bosch

Niezawodna centrala alarmowa AMAX 2000 Bosch

AMAX 2000 to platforma antywłamaniowa zaprojektowana z myślą o potrzebach budynków mieszkalnych i małych firm. Jej obsługa jest bardzo łatwa i odbywa się za pośrednictwem prostej klawiatury.

Cechuje się ona oczywiście jakością i niezawodnością, z których słyną wszystkie produkty firmy Bosch. Ich potwierdzenie stanowi przyznanie certyfikatu zgodności z normą EN50131-3, stopień 2. W urządzeniu fabrycznie zaprogramowano 90% wszystkich zastosowań, dzięki czemu instalacja centrali AMAX 2000 przebiega wyjątkowo szybko łatwo, co przekłada się na większy zysk dla klienta.

Doskonałe rozwiązanie sygnalizacji włamania

Inteligentna platforma sygnalizacji włamania AMAX 2000 została zaprojektowana specjalnie, aby zapewnić pełną ochronę mieszkań lub małych i średnich firm. To kompletne rozwiązanie umożliwia również integrację urządzeń peryferyjnych, takie jak najlepsze na rynku czujki i łatwe w obsłudze klawiatury. Umożliwia również podłączenie czujek pożarowych i kamer sieciowych.

Prosta instalacja i obsługa

Domyślny program centrali AMAX 2000 obejmuje 90% wszystkich zastosowań, co oznacza łatwość instalacji i niskie koszty. Klucz programowania umożliwia ponadto proste programowanie central na potrzeby wielu podobnych instalacji.

Dzięki intuicyjnej klawiaturze LED lub LCD ICON oraz menu o dopracowanej strukturze użytkowanie systemu jest bezproblemowe i nie wymaga wysiłku. W związku z tym nauka korzystania z centrali zajmuje klientom tylko chwilę i nie wymaga posiadania żadnej wiedzy o systemach sygnalizacji włamania i napadu.

Zastosowanie

System bezpieczeństwa Bosch zapewni Ci poczucie spokoju. Centrala AMAX 2000 zapewnia zwiększony stopień ochrony Twojego życia i mienia w czasie, gdy jesteś w domu i w podróży.

Weryfikacja obrazu na żywo

Kolejną zaletą urządzenia AMAX 2000 jest możliwość weryfikacji obrazu na żywo za pośrednictwem kamer sieciowych serii 200 firmy Bosch. Po otrzymaniu przez klienta bądź centrum monitoringu powiadomienia o alarmie można sprawdzić obszar chroniony, na przykład za pomocą urządzenia typu smartphone, aby stwierdzić, co spowodowało aktywację alarmu i przekonać się, czy na terenie posesji znajdują się intruzi.

Technologia komunikacji alarmowej z możliwością rozbudowy w przyszłości

Powiadomienia o alarmach mogą być automatycznie przekazywane do sąsiadów lub centrum monitoringu. Centrala oferuje szereg opcji transmisji sygnałów alarmowych, w tym z wykorzystaniem sieci telefonicznej (komunikator PSTN) oraz Internetu (przez sieci IP lub bezprzewodowo w technologii GPRS).

Niezawodność i jakość firmy Bosch

Podobnie jak wszystkie produkty firmy Bosch, centrala AMAX 2000 łączy jakość Bosch z niezawodnością. Centrala AMAX 2000 została poddana testom w niezależnych laboratoriach i otrzymała odpowiednie certyfikaty. Potwierdzeniem tego jest zgodność z normą EN, stopień 2, oznaczająca jeszcze wyższą jakość, wytrzymałość i niezawodność.

Nad strategią produkcji i kontroli, a także jej wdrażaniem w różnych lokalizacjach, czuwają zespoły projektantów gromadzące specjalistów z różnych dziedzin. Kluczowe procesy, takie jak projektowanie, produkcja, logistyka i zakupy, bazują na wewnętrznych standardach kontroli jakości, które wykorzystuje się też w całym łańcuchu produkcji – od dostawy towarów aż po wytworzenie gotowego produktu.
Zobacz również nasze inne artykuły