Kamery i akcesoria Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 70

Jesteś tutaj: » »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Dinion.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 70

Nowy obiektyw w kamerach FlexiDome

Nowy obiektyw w kamerach FlexiDome

Bosch Security Systems wzbogaca kamery serii FlexiDome o nowy obiektyw zmiennoogniskowy 9 - 22 mm. Znacząco poszerza on możliwości obrazowania od pełnego zbliżenia obiektów, np. osoby wchodzącej do pomieszczenia, po nadzór długich korytarzy czy przejść na zewnątrz budynków.

Obiektyw zmiennoogniskowy 9 - 22 mm zapewnia szerokie pole pokrycia - maks. 31,2° w poziomie i 22,8° w pionie oraz pokrycie teleobiektywu - maks. 12,8° w poziomie i 9,6° w pionie. Dzięki temu operatorzy systemu dozorowego mogą rozpoznać osobę znajdującą się w odległości nawet 40 m od kamery. Obiektyw posiada korekcję podczerwieni, która zapewnia efektywną, całodobową pracę dualnych kamer FlexiDome, a także przysłonę f/1.4 przepuszczającą więcej światła przez obiektyw do przetwornika obrazu, w wyniku czego zwiększają się czułość i szybkość reakcji na zmiany poziomów oświetlenia.

Nowy obiektyw przeznaczony jest zarówno do kamer analogowych, jak i sieciowych FlexiDome, oferujących cyfrową jakość obrazu i zabezpieczenie przeciw aktom wandalizmu. Oba rodzaje kamer zawierają pełen zestaw inteligentnych funkcji, wśród nich Auto Black redukującą efekty mgły lub poświaty, NightSense kompensującą pogarszające się oświetlenie, a także kompensację tła zapewniającą kontrastowy widok wejść i wyjść. Kamery dualne oferują również polepszoną czułość z rozszerzonym zakresem dynamiki, dzięki czemu możliwe jest dostrzeżenie każdego szczegółu, zarówno w jasno oświetlonych, jak i zacienionych obszarach pola widzenia. Oprócz tego, kamery sieciowe FlexiDome kodują obraz w standardzie MPEG-4, co zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni zapisu i pasma przesyłowego.

Główne zalety:

  • Szerokie możliwości kadrowania od pełnego zbliżenia do ogólnego dozoru
  • Szerokie pole pokrycia obszaru dozorowanego w poziomie i w pionie
  • Duża apertura zapewniająca zwiększenie czułości i szybszą reakcję na zmiany poziomu oświetleniaZobacz również nasze inne artykuły