Kamery i akcesoria Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 70

Jesteś tutaj: » »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Dinion.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 70

Plena Voice Alarm 3.0 - dźwiękowy system ostrzegawczy

Plena Voice Alarm 3.0 - dźwiękowy system ostrzegawczy Plena Voice Alarm 3.0 to kolejna wersja systemu nagłośnieniowo-ostrzegawczego popularnej na całym świecie serii Plena Voice Alarm. Zgodność z normą EN 54 i ISO 7240-16 spowodowały rozszerzenie mniejszego zakresu obsługiwanych stref do aż 120. Na szczególną uwagę zasługuje oferowana przez producentów możliwość zaprojektowania przez Internet własnego systemu Plena.

Podstawowe zadania Plena

Plena Voice Alarm 3.0 jest systemem, którego zadaniem jest nadawanie komunikatów dźwiękowych. Poza nadawaniem ostrzeżeń głosowych, jest on także przystosowany do odtwarzania tła muzycznego. Jego wysoka funkcjonalność sprawia, że system doskonale sprawdza się w m. in. placówkach oświatowych, centrach handlowych i hotelach.

Wygodna obsługa

Dużą zaletą systemu ostrzegawczego Plena Voice Alarm 3.0, jest jego komfortowa obsługa. Urządzenia wchodzące w skład systemu są gotowe do pracy zaraz po ich podłączeniu. Co więcej, ich konfiguracja całego systemu jest niespotykanie prosta. Zwieńczeniem prostej konfiguracji jest wyposażenie Pleny w panele zdalnego sterowania, umożliwiające regulację ustawień z różnych miejsc objętych jego opieką.

Elementy systemu Plena Voice Alarm 3.0

Sterownik systemu nagłośnieniowo - ostrzegawczego Plena Voice Alarm 3.0 obsługuje sześć stref. Pozostałe urządzenia wchodzące w jego skład, to wbudowany manager komunikatów cyfrowych, mikrofon i 240W wzmacniacz. Warto wiedzieć, że wykorzystanie w instalacji sześciu dodatkowych routerów strefowych, zwiększa liczbę obsługiwanych stref do 120. System Plena Voice Alarm 3.0 umożliwia nadzór systemu i linii głośników, podłączenie zapasowego wzmacniacza, a także komunikację cyfrową.

Możliwość zaprojektowania własnego systemu Plena przez Internet jest możliwe jeszcze przed dokonaniem zakupu. Komfortowy w obsłudze panel projektowania nie powinien sprawić problemu nawet osobom nie mającym wcześniej styczności z podobnym sprzętem.


Zobacz również nasze inne artykuły