Kamery i akcesoria Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 70

Jesteś tutaj: » »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Dinion.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 70

Seria Advantage Line firmy Bosch – profesjonalny monitoring wizyjny dla każdego

Seria Advantage Line firmy Bosch – profesjonalny monitoring wizyjny dla każdego

Firma Bosch wprowadza do swojej gamy produktów z zakresu bezpieczeństwa i ochrony pierwsze produkty serii Advantage Line, które stanowią przełom w niezawodnych rozwiązaniach oferowanych w przystępnej cenie.

Wprowadzenie

Seria Advantage Line firmy Bosch jest idealna do instalacji małej i średniej wielkości, np. niewielkich firm, sklepów i szkół. Seria Advantage Line obejmuje pełną gamę urządzeń wizyjnych i rejestratorów obrazu firmy Bosch, dostępnych w bardzo atrakcyjnej cenie. Co więcej, są one dostępne u lokalnego dystrybutora. Teraz wszystkich stać na najwyższą jakość!

Firma Bosch wyznacza nowe standardy w zakresie technologii, niezawodności i trwałości. Jakość nigdzie nie jest tak ważna jak w dziedzinie bezpieczeństwa. Nikt nie zdaje sobie z tego sprawy lepiej niż firma Bosch.

Łatwość i wygoda obsługi

Produkty serii Advantage Line firmy Bosch charakteryzuje niezawodność, trwałość działania i korzystna cena. Łączą doskonałą jakość obrazu i minimalne wymagania w zakresie konserwacji.

Czysta prostota

Seria Advantage Line firmy Bosch pozwala oferować klientom w przystępnej cenie wysokiej jakości rozwiązania z zakresu ochrony. Wszystkie urządzenia są niezwykle łatwe w montażu i obsłudze. Każde urządzenie charakteryzuje się prostotą – począwszy od wyglądu zewnętrznego, a na zaawansowanym oprogramowaniu skończywszy – co oznacza szybki i łatwy montaż pozwalający zaoszczędzić sporo czasu, pracy i pieniędzy. Użytkownicy docelowi docenią prostotę i łatwość obsługi urządzeń. Prosta, intuicyjna obsługa znacząco minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia konieczności skorzystania z pomocy techników lub odbycia szkolenia.
 
Przede wszystkim jakość

Urządzenia serii Advantage Line charakteryzują się jakością typową dla produktów firmy Bosch. Poszczególne urządzenia zaprojektowano i sprawdzono pod kątem zgodności z najwyższymi standardami, a liczne udogodnienia ułatwiają montaż i codzienną obsługę. Wszystkie produkty tej serii są objęte 3-letnią gwarancją profesjonalnej jakości. Dzięki ich dużej niezawodności nie trzeba się obawiać czasochłonnych napraw. Niezwykle niskie wymagania w zakresie konserwacji procentują oszczędnością kosztów – zarówno dla instalatora, jak i użytkownika. Standard wyznaczył założyciel naszej firmy, Robert Bosch. Napisał: „Stale dążę do tego, abyśmy wytwarzali produkty znakomite pod każdym względem…”. Jego mottem było: „sprzedawaj produkty najlepsze z najlepszych”. Niezmienne przestrzeganie tej zasady zawsze zapewniało niezawodność naszych produktów. Wszystkie nasze zakłady produkcyjne na całym świecie bardzo rygorystycznie stosują ustanowione przez nas standardy jakości. Zaowocowało to wprowadzeniem systemów zarządzania jakością zgodnych z normą ISO 9001 oraz systemów zarządzania środowiskiem zgodnych z normą ISO 14001.
 
Kompleksowa oferta

Firma Bosch Security Systems jest znana z jakości swoich urządzeń wizyjnych. Teraz, nawet w przypadku dysponowania skromnym budżetem, stać Cię na tę jakość. Wysokiej jakości produkty firmy Bosch, zazwyczaj używane w systemach bezpieczeństwa o krytycznym znaczeniu, można obecnie nabyć w przystępnej cenie na potrzeby budowy niewielkich instalacji.

Proste rozwiązania

Nasze produkty można ze sobą łączyć, tworząc kompletne systemy – łatwe w montażu, rozbudowane i nowoczesne. Zwracamy szczególną uwagę na zgodność różnych typów systemów i rodzin produktów, aby zapewnić zintegrowane rozwiązania. Użytkownicy mogą dowolnie zmieniać liczbę podzespołów wchodzących w skład systemu.

 • Niewielkie sieciowe systemy wizyjne - Kamery sieciowe serii 200 są łatwe w konfiguracji i wykorzystują wymienne karty pamięci SD do zapisywania danych wizyjnych, które można później odtworzyć za pomocą laptopa lub komputera PC. Są zgodne ze standardem POE, co umożliwia doprowadzanie zasilania do urządzenia za pomocą jednego przewodu. Przyczynia się to do skrócenia czasu montażu i obniżenia jego kosztów. Po skonfigurowaniu kamery za pomocą komputera PC lub laptopa nie ma potrzeby jej podłączania do komputera, ponieważ obraz jest zapisywany lokalnie na wymiennej karcie pamięci SD i w razie potrzeby może zostać odtworzony na jakimkolwiek komputerze PC. Jednak w przypadku, gdy użytkownikowi zależy na połączeniu z komputerem, udostępniamy oprogramowanie BVC, które służy do podglądu i odtwarzania obrazu z maksymalnie 16 kamer – bez dodatkowych opłat.
 • Niewielkie analogowe systemy wizyjne - Małe sklepy, centra handlowe, apteki czy stacje benzynowe często korzystają z systemów CCTV o niedostatecznej jakości obrazu. Mamy dla nich rozwiązanie w postaci rejestratora DVR serii 400 współpracującego z trzema kamerami sieciowymi serii WZ ze zintegrowanymi promiennikami podczerwieni oraz jedną kamerą MiniDome do zastosowań wewnętrznych. Zapewnia to doskonałą jakość obrazu w przystępnej cenie zarówno w dzień, jak i w nocy. Rejestratory DVR są wyposażone w funkcje takie, jak obsługa urządzeń typu smart phone czy interfejs sieci Web.
 • Niewielkie systemy wizyjne HD - Kamery sieciowe serii 200 są dostępne jako modele kopułkowe i stałopozycyjne o jakości obrazu HD (720p). Kamery HD wykrywają więcej szczegółów i charakteryzują się szerszym polem widzenia. Bardziej szczegółowy dozór umożliwia retrospektywną analizę zarejestrowanego obrazu i uzyskanie o wiele więcej informacji niż w przypadku kamer o rozdzielczości SD. Lepsze parametry obrazu stanowią uzupełnienie bogatej gamy funkcji – takich samych jak w kamerach sieciowych SD serii 200.

Pełna oferta

Kamery sieciowe

 • Standardowe kamery sieciowe serii 200 - Są to małogabarytowe kamery stałopozycyjne tworzące kompletny sieciowy system dozoru ze skanowaniem progresywnym. Umożliwiają otrzymanie wyraźnego obrazu ruchomych obiektów i stanowią idealne rozwiązanie w zakresie dozoru wewnętrznego w sklepach, restauracjach, ośrodkach opiekuńczych i niewielkich biurach.   
 • Sieciowe kamery kopułkowe serii 200 - Są to niewielkie kamery kopułkowe o dyskretnej konstrukcji tworzące kompletny sieciowy system dozoru ze skanowaniem progresywnym. Umożliwiają otrzymanie wyraźnego obrazu ruchomych obiektów i stanowią idealne rozwiązanie dla niewielkich biur, małych lokali handlowych, sklepów całodobowych i sal lekcyjnych, gdzie najbardziej liczy się profesjonalna ochrona w przystępnej cenie.   
 • Sieciowe kamery typu bullet serii 200 - Są to kamery w solidnej, aluminiowej obudowie zaprojektowane do zastosowań zewnętrznych lub wewnętrznych, gdzie występuje ryzyko kontaktu z wodą. Dzięki zastosowaniu technologii aktywnego promiennika podczerwieni zapewniają całodobowy dozór wizyjny zarówno przy świetle dziennym, jak i w ciemności.

Kamery analogowe

 • Kamery standardowe - Kamery standardowe są dostępne w wersji kolorowej lub dualnej. Są w pełni zautomatyzowane, łatwe w montażu i fabrycznie przygotowane do pracy, a przy tym zapewniają dobrą jakość obrazu.
 • Kamery MiniDome - Kamery MiniDome do zastosowań wewnętrznych są stylowymi urządzeniami małogabarytowymi. Charakteryzują się doskonałą rozdzielczością przy zmiennym oświetleniu. Kamery MiniDome do zastosowań zewnętrznych występują w wersji kolorowej, dualnej oraz dualnej z promiennikiem podczerwieni, co czyni je doskonałymi rozwiązaniami do większości zastosowań.
 • Seria WZ - Seria WZ obejmuje kamery dualne do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki oświetleniu z wbudowanych diod LED podczerwieni kamery serii WZ mogą pracować w zupełnej ciemności, zapewniając całodobową ochronę.
 • Kamery miniaturowe typu bulle - Kamery miniaturowe typu bullet w solidnej, niewielkiej obudowie zapewniają niezawodny dozór wizyjny. Nadają się zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych, a przy tym pozwalają na uzyskanie obrazu kolorowego o rozdzielczości 380/600 linii.

Cyfrowe rejestratory wizyjne

 • Rejestrator wizyjny serii 400 - Urządzenie Bosch serii 440/480 to 4-/8-kanałowy cyfrowy rejestrator wizyjny, w którym zastosowano najnowszą technologię kompresji H.264. Rejestratory serii 440/480 są w pełni zintegrowane i gotowe do samodzielnej pracy natychmiast po rozpakowaniu. Ponadto są wyposażone we wbudowany serwer sieciowy, który pozwala zarządzać nagraniami wideo poprzez przeglądarkę internetową.
 • Rejestrator wizyjny serii 600 - Rejestrator wizyjny serii 600 to idealne rozwiązanie do zarządzania systemem CCTV w łatwy, wygodny i niezawodny sposób. Zapewnia cyfrowy zapis wysokiej jakości z maksymalnie 16 kanałów na wewnętrznym dysku twardym o pojemności do 2 TB. Zobacz również nasze inne artykuły