Kamery i akcesoria Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 70

Jesteś tutaj: » »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Dinion.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 70

Sieciowe kamery FlexiDome IP

Sieciowe kamery FlexiDome IP

Nowe sieciowe kamery serii FlexiDome IP firmy Bosch oferują najdoskonalszą mieszankę najnowocześniejszej technologii przetwarzania obrazu wraz z możliwością pracy w sieci IP zamkniętą w bardzo wytrzymałej i nowoczesnej obudowie. Jest to połączenie, które przemówi do użytkowników zarówno w sektorze CCTV jak i IT, ponieważ gwarantuje najwyższą jakość dozoru połączoną z wszechstronnym i łatwym sterowaniem.


Wśród niektórych zalet kamer można wymienić łatwą instalację oraz uruchomienie, kodowanie obrazu MPEG-4 oszczędzające przestrzeń dyskową, potrójne strumieniowanie oraz bezpośredni zapis w urządzeniach iSCSI. Obrazy z wielu lokalizacji mogą być zapisywane oraz zarządzane centralnie przez sieć lokalną lub Internet, umożliwiając autoryzowany dostęp do zawartości z dowolnego miejsca w sieci.


Rodzina kamer sieciowych FlexiDome IP jest tylko jedną z wielu rodzin kamer sieciowych Bosch: Dinion IP, systemy kamer modułowych AutoDome, megapikselowe systemy IP, a teraz także FlexiDome IP – wszystkie oferują określone korzyści oraz parametry użytkowe. Tak szeroki wybór gwarantuje, że instalatorzy znajdą system kamer sieciowych, który spełnia wymagania zastosowania przeznaczonego dla użytkownika końcowego.


We wnętrzu wzmocnionej, odpornej na akty wandalizmu obudowy kamer sieciowych FlexiDome IP została zastosowana, w zależności od modelu, technologia kamer serii Bosch Dinion lub DinionXF.


Modele NWD-455 są kamerami sieciowymi z przetwornikiem CCD 1/3″ o zaawansowanych parametrach użytkowych zoptymalizowanych pod kątem wysokiej jakości obrazu. Zastosowane funkcje gwarantują czyste i ostre obrazy o wysokiej rozdzielczości, nawet w jasno oświetlonych miejscach. Zwiększony poziom inteligencji zapewnia wysoką zdolność wykrywania sabotażu, a opcjonalna inteligentna wizyjna detekcja ruchu (IVMD) pozwala na zaawansowane analizowanie zawartości obrazu bezpośrednio w kamerze.


Modele NWD-495 (FlexiDomeDN IP) posiadają dodatkowo funkcję XF-Dynamic oraz pracują w trybie dualnym. Funkcja XF-Dynamic wykorzystuje 15-bitową technologię przetwarzania sygnału wizyjnego w celu zapewnienia wyższej czułości w szerszym zakresie dynamiki, co umożliwia pokazanie każdego szczegółu w dobrze / źle oświetlonych obszarach tej samej sceny. Kamery dualne są wyposażone także w filtr podczerwieni zwiększający czułość w zakresie podczerwieni podczas pracy w nocy.


W ramach rozbudowanej funkcjonalności pracy w sieci IP kamery sieciowe FlexiDome IP są kompatybilne z systemami zarządzania i zapisu sygnału wizyjnego firmy Bosch, włączając w to systemy VIDOS, Bosch VMS oraz DiBos.


Systemy FlexiDome IP, niezależnie od tego czy używane osobno lub w połączeniu z innymi rodzinami kamer sieciowych firmy Bosch, odgrywają istotną rolę w niezliczonych zastosowaniach. Placówki handlowe i magazyny, szkoły, więzienia oraz duże obiekty transportu publicznego są tylko reprezentacją wielu obszarów, które znacząco zyskają na funkcjonalności dzięki wykorzystaniu kamer FlexiDome IP.

Zobacz również nasze inne artykuły