Kamery i akcesoria Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 70

Jesteś tutaj: »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Dinion.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 70

Artykuły

Niezawodna centrala alarmowa AMAX 2000 Bosch Niezawodna centrala alarmowa AMAX 2000 Bosch

AMAX 2000 to platforma antywłamaniowa zaprojektowana z myślą o potrzebach budynków mieszkalnych i małych firm. Jej obsługa jest bardzo łatwa i odbywa się za pośrednictwem prostej klawiatury. Cechuje się ona oczywiście jakością i... więcej »

Alarmowe czujki ruchu Professional Series Bosch Alarmowe czujki ruchu Professional Series Bosch

Professional Series firmy Bosch to najwyższej klasy czujki alarmowe, charakteryzujące się niemal całkowitą odpornością na fałszywe alarmy (5 różnych detektorów i aktywna regulacja czułości) oraz wyposażone w wielopunktowy antymasking i wykrywanie zablokowania soczewki sprayem. Nowość... więcej »

Nowoczesne kamery zmiennopozycyjne Bosch Nowoczesne kamery zmiennopozycyjne Bosch

Seria zmiennopozycyjnych kamer firmy Bosch została wyposażona w najnowocześniejsze przetworniki i obiektywy umożliwiające generowanie wysokorozdzielczościowego obrazu o ponadprzeciętnie wysokiej jakości. W kontekście wzorowej reprodukcji obrazu nie bez znaczenia są również zastosowane elektroniczne obwody przetwarzania,... więcej »

Bosch Recording Station Appliance Bosch Recording Station Appliance

Zarządzaj połączeniami z systemem monitoringu z dowolnej lokalizacji Urządzenie Bosch Recording Station (BRS) Appliance stanowi idealne zintegrowane rozwiązanie sieciowe do zarządzania sygnałem wizyjnym i doskonale nadaje się do pracy w środowiskach o charakterze rozproszonym, gdzie... więcej »

Kompleksowe zarządzanie sygnałem wizyjnym - Bosch VMS Kompleksowe zarządzanie sygnałem wizyjnym - Bosch VMS

Funkcje systemu VMS firmy Bosch umożliwiają zarządzanie szeregiem różnych rozwiązań - od obsługi analogowych krosownic Allegiant po najnowsze technologie HD i funkcje inteligentnej analizy wizyjnej. System VMS firmy Bosch zapewnia możliwość łatwego zarządzania cyfrowym sygnałem... więcej »

Monitoring pojazdów - system Neurocar Bosch Monitoring pojazdów - system Neurocar Bosch

Niedostosowanie prędkości do warunków ruchu jest jedną z głównych, ale nie jedyną, przyczyną wypadków w Polsce. Z tego względu zwykłe fotoradary nie wystarczą, aby podnieść poziom bezpieczeństwa na naszych drogach. Konieczne są inteligentne systemy, które... więcej »

Profesjonalne kamery 1080p HDR firmy Bosch Profesjonalne kamery 1080p HDR firmy Bosch

Kamery te zapewniają doskonałą ostrość obrazu zarówno w dobrze oświetlonym jak i mocno zacienionym otoczeniu, ale także w znacznie trudniejszych warunkach, gdy w jednym momencie trzeba zachować najwyższą jakość w ciemnym i jasnym punkcie. Kamery... więcej »

Kamera do przechwytywania tablic rejestracyjnych DINION capture Bosch Kamera do przechwytywania tablic rejestracyjnych DINION capture Bosch

Kamery DINION capture firmy Bosch umożliwiają przechwycenie wyraźnych obrazów tablic rejestracyjnych samochodów jadących z prędkością do 225 km/h, zapewniając wysoką jakość zarówno w dzień, jak i w nocy. Dzięki zaawansowanym układom optycznym kamery rejestrują czytelne... więcej »

Plena Voice Alarm 3.0 - dźwiękowy system ostrzegawczy Plena Voice Alarm 3.0 - dźwiękowy system ostrzegawczy

Plena Voice Alarm 3.0 to kolejna wersja systemu nagłośnieniowo-ostrzegawczego popularnej na całym świecie serii Plena Voice Alarm. Zgodność z normą EN 54 i ISO 7240-16 spowodowały rozszerzenie mniejszego zakresu obsługiwanych stref do aż 120. Na... więcej »

Dualne kamery IP FlexiDome HD 1080p Bosch Dualne kamery IP FlexiDome HD 1080p Bosch

Dualna kamera sieciowa FlexiDome HD 1080p zapewnia obraz o rozdzielczości Full HD i bezkompromisową jakość, nawet najbardziej zatłoczonych scen. Wykorzystuje nową technologię przetwarzania obrazu Dinion, gwarantuje maksymalną szczegółowość obrazu w warunkach słabego oświetlenia, zapewnia wierne... więcej »