Kamery i akcesoria Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 70

Jesteś tutaj: » »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Dinion.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 70

Monitoring IP dla małych sklepów i domów

Monitoring IP dla małych sklepów i domów

Gotowe do użycia i kompletne sieciowe systemy dozoru wizyjnego w zwartej i stylowej obudowie. Zaawansowana technologia marki Bosch w Twojej małej firmie lub domu.

Kamery IP i FLEXIDOME micro 2000, stanowiące kompletne sieciowe systemy dozoru wizyjnego, oferują wysokie parametry w niewygórowanej cenie do szerokiej gamy zastosowań. Ich zwarta i stylowa obudowa pozwala im doskonale wpasować się w nowoczesne otoczenia.

Technologia kompresji H.264 zapewnia wyrazistość obrazu, a jednocześnie zmniejsza wykorzystanie przepustowości łącza i ilość miejsca na nośnikach nawet o 30% w porównaniu do alternatywnych kamer.

Ponadto inteligentna dynamiczna redukcja szumów (iDNR) zmniejsza wykorzystanie przepustowości o kolejne 50%, co zmniejsza koszty przechowywania statycznych scen. 

Połączenie gniazda karty pamięci MicroSD zapewniającego obsługę nagrań o łącznej wielkości do 2 TB (2048 GB) z bezpłatnym oprogramowaniem klienckim do ich przeglądania tworzy niedrogi system dozoru wizyjnego.

Gwarancja jakości firmy Bosch oraz 3-letnia gwarancja działająca na zasadzie wymiany z wyprzedzeniem zapewniają poczucie bezpieczeństwa.

Funkcje

 • Wysoka rozdzielczość 720p i VGA przy 30 kl./s
 • Gniazdo karty pamięci obsługujące karty microSDHC do 32 GB / microSDXC do 2 TB Do zapisu w formacie HD zalecana jest karta SD klasy 6 lub wyższej
 • Technologia iDNR zapewniająca nawet 50% mniejsze wykorzystanie przepustowości i miejsca na nośnikach w przypadku statycznych scen
 • Wbudowany mikrofon w modelach IP micro 2000 HD i FLEXIDOME micro 2000
 • Wbudowany głośnik w modelu IP micro 2000 HD
 • Technologia PoE (zasilanie przez sieć Ethernet) w modelach IP micro 2000 HD i FLEXIDOME micro 2000
 • Zgodność z międzynarodowymi normami, np.CE, FCC, UL, cUL, C-tick, CB i VCCI
 • Temperatura pracy modelu IP micro 2000: od -10ºC do ok. 50ºC (720p), od -10ºC do ok. 45ºC (VGA)
 • Temperatura pracy modelu FLEXIDOME micro 2000: od -20ºC do ok. 50ºC
           

Korzyści

 • Kompaktowa i stylowa konstrukcja pasuje do nowoczesnego otoczenia
 • Kompletny sieciowy system dozoru wizyjnego z gniazdem na karty pamięci MicroSD i aplikacją Dropbox, które umożliwiają łatwą i niedrogą rejestrację wszelkich zdarzeń
 • Bezpłatne oprogramowanie komputerowe i aplikacja umożliwiają odtwarzanie obrazu na żywo lub nagrań na komputerze lub urządzeniu mobilnym
 • Alarm sabotażu i wykrywanie ruchu ostrzega użytkownika, gdy ktoś próbuje manipulować kamerą lub pojawia się w jej polu widzenia
 • Wbudowany mikrofon umożliwia wykrywanie i rejestrowanie dźwięku
 • Technologia iDNR zmniejsza ilość potrzebnego miejsca na nośnikach nawet o 50% w przypadku statycznych scen w porównaniu do alternatywnych kamer.

Zastosowanie

Kamery IP i FLEXIDOME micro 2000 doskonale nadają się do zastosowań wewnątrz budynków przy stabilnym oświetleniu, np. w małych sklepach i domach. Poza stylową konstrukcją te kamery HD zapewniają wysoką szczegółowość obrazu. W tych produktach zastosowano najnowocześniejsze matryce i przetworniki obrazu zoptymalizowane pod kątem monitoringu SMB. 

Niski koszt zapisu i przechowania na miejscu dzięki wyposażeniu kamer w gniazdo karty pamięci microSD. Te kamery są zgodne z dostępnymi na rynku urządzeniami NAS lub korzystają z potężnego urządzenia pamięci masowej Bosch DIVAR IP 2000 obsługującego maksymalnie 16 kamer sieciowych. Można również użyć aplikacji Dropbox do zapisu materiału wideo w chmurze.

Można również łatwo przeglądać swoje materiały wideo i nimi zarządzać za pomocą komputera z zainstalowanym oprogramowaniem Bosch Video Client lub bezpośrednio za pomocą urządzeń iPad i iPhone z zainstalowaną aplikacją Bosch Video Security.

Na urządzeniach mobilnych można odtwarzać obraz na żywo lub nagrane materiały wideo nawet przy połączeniach o małej przepustowości dzięki technologii transkodowania wideo firmy Bosch albo po dodaniu urządzenia pamięci masowej Bosch Video Jet lub Bosch DIVAR IP 2000 na miejscu.
Zobacz również nasze inne artykuły