Kamery i akcesoria Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 70

Jesteś tutaj: » »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Dinion.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 70

Najnowszy zestaw kamerowy REGD1

Najnowszy zestaw kamerowy REGD1

Seria REG to zestaw kamer zaprojektowanych specjalnie do przechwytywania numerów rejestracyjnych. Kamery REG fotografują numery rejestracyjne poruszających się pojazdów niezależnie od warunków atmosferycznych oraz oświetleniowych. Stosowane są w kluczowych systemach ochrony i inteligentnych systemach transportowych (ITS – ang. Inteligent Transportation Systems) na całym świecie. Pozwalają uzyskać zdjęcia o wysokim kontraście, potrzebne do automatycznego rozpoznawania numerów rejestracyjnych (ALPR – ang. Automatic License Plate Recognition). Najnowszą innowacją jest system kontroli dostępu REG-Sentry, elastyczne i przyjazne użytkownikowi rozwiązanie, bazujące na systemie ALPR.

Teraz oferta została wzbogacona o kolejny zestaw kamerowy REGD1. Dzięki obrazowaniu w technologii DHC (ang. Definitive High Contrast), kamera ta zapewnia poprawny odczyt w najtrudniejszych warunkach oświetlenia. Kamerę do identyfikacji pojazdów wyróżnia wysoka rozdzielczość 600 TVL 1/2" LXR CCD, natomiast kamera poglądowa posiada rozdzielczość 480 TVL 1/3" LXR CCD. Wysokosprawne diody LED Metaphase charakteryzują się średnią trwałością przekraczającą 5 lat.

W konstruowaniu kamery zastosowano technologię Ambient Rejection, która niweluje problem związany ze światłem reflektorów pojazdu i poświatą słoneczną. Połączenie tej technologii z nowościami w zakresie optyki i podczerwieni zapewnia spójne i niezawodne przechwytywanie numerów tablic rejestracyjnych w systemie 24/7. W rezultacie identyfikacja pojazdów możliwa jest z 25m przy prędkości do 160 km/h.

Typowe zastosowania kamer REGD1 to ochrona i kontrola dostępu, inteligentne systemy transportowe, parkingi samochodowe i monitorowanie ruchu. Rozwiązanie to stosowane jest również w bramkach poboru opłat, portach lotniczych, portach i przystaniach oraz posiadłościach prywatnych i ogrodzonych obszarach mieszkalnych.
Zobacz również nasze inne artykuły