Kamery i akcesoria Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 70

Jesteś tutaj: » »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Dinion.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 70

Sterowanie kamerą HD w systemach DCN Conference

Sterowanie kamerą HD w systemach DCN Conference

Kompletne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić cenny czas i pieniądze oraz skupić się wyłącznie na tematach spotkania – dzięki łatwej integracji kamery z systemem konferencyjnym.

Jakość HD 

Upowszechnienie standardu jakości HD wykorzystywane jestprzez firmy zarządzające obiektami konferencyjnymi, które korzystają z automatycznego sterowania kamerami HD.

Ostry, żywy obraz w jakości HD osoby przemawiającej oznacza wiele korzyści podczas konferencji. Gdy obraz jest rzutowany na duży ekran, każdy uczestnik spotkania może łatwo wychwycić wszelkie niuanse i odczytać mimikę osoby mówiącej. Z tego samego powodu tłumacze mogą dokładnie obserwować mówcę, co ułatwi im pracę. Sygnały HD wysokiej jakości mogą być również wykorzystywane do transmisji czy prowadzenia wideokonferencji z odległych miejsc lub przez Internet.

Przedstawiamy kamerę HD Conference Dome

Nowe rozwiązanie HD firmy Bosch obejmuje specjalnie zaprojektowaną kamerę HD Conference Dome z wyjściem HD-SDI (szeregowy interfejs cyfrowy), która zapewnia krystalicznie przejrzysty obraz.

Ta kompaktowa kamera nie wymaga wentylatora, dzięki czemu jest cichsza i bardziej dyskretna niż standardowe urządzenia. Dodatkowo specjalne oprogramowanie pośredniczące opracowane przez firmę Bosch zapewnia pełną integrację kamery HD Conference Dome z systemami DCN Conference (DCN Next Generation i DCN Wireless). Kamera HD Bosch automatycznie obraca się w kierunku aktualnie przemawiającej osoby i wyświetla jej imię i nazwisko na monitorach lub ekranach projekcyjnych, na przykład w głównej sali konferencyjnej, lobby, holu, kabinach tłumaczy lub pokojach seminaryjnych.

Gotowe rozwiązanie

Nowe rozwiązanie sterowania kamerą HD pozwala zaoszczędzić instalatorom wysiłku i kosztów związanych z opracowaniem własnego oprogramowania pośredniczącego i zakupem kamer HD innych producentów. Ponadto jest dostępne w konkurencyjnej cenie i w pełni zaspokaja potrzeby klientów w zakresie konferencji w jakości HD.  

Pełne zaangażowanie w dyskusję

Łatwa instalacja i kompatybilność urządzeń to główne zalety tego kompletnego, profesjonalnego rozwiązania firmy Bosch. Dzięki temu uczestnicy mogą w pełni skupić się wyłącznie na tematach omawianych podczas konferencji.
Zobacz również nasze inne artykuły