Kamery i akcesoria Bosch CCTV/IP

tel.: (22) 532 69 70

Jesteś tutaj: » »

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Dinion.pl
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532 69 70

Przełom w systemach monitoringu CCTV HD

Przełom w systemach monitoringu CCTV HD

Nowa generacja technologii i systemów dozoru wizyjnego firmy Bosch gwarantują lepszą orientację w sytuacji dzięki dostępowi do wysokiej jakości obrazów wideo w standardzie HD.

Przełom w wizyjnych systemach dozorowych HD

Z dowolnego miejsca: niezależnie od przepustowości

Oglądaj wysokiej jakości obrazy wideo w standardzie HD nawet za pośrednictwem połączeń o niskiej lub ograniczonej przepustowości. Technologia Dynamic Transcoding umożliwia oglądanie wideo natychmiast – w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca.

W każdych warunkach: dzięki przełomowej technologii obrazu

Wychwyć istotne szczegóły dzięki wysokiej jakości obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Dzięki technologii Content Based Imaging potrzebne informacje są wychwytywane i optymalizowane, gwarantując dostrzeżenie każdego szczegółu.

Z dowolnego miejsca

Niezależnie od przepustowości

Coraz większe znaczenie ma możliwość przeglądania nagrań z systemu dozoru wizyjnego w dowolnym miejscu – w różnych krajach, a nawet na całym świecie. Jednak przeglądanie wysokiej jakości obrazów może być bardzo czasochłonne – szczególnie gdy jest wykonywane zdalnie za pośrednictwem połączenia internetowego. W przypadku połączeń o ograniczonej przepustowości materiał jakości HD jest zawsze buforowany, co zajmuje dużo czasu. W konsekwencji zdalne wyświetlanie obrazów wideo było dotąd przeważnie ograniczone do obrazów jakości SD.

Dynamic Transcoding Technology

Technologia: Dzięki wyposażeniu całej swojej oferty urządzeń IP i HD w technologię Dynamic Transcoding Technology firma Bosch zwiększa możliwości zdalnego monitoringu za pośrednictwem połączeń o ograniczonej przepustowości. Nowa technologia umożliwia wyświetlanie obrazów jakości HD w dowolnym miejscu! W niezauważalnym procesie strumień wizyjny HD jest przekształcany w strumień o niższej rozdzielczości, umożliwiając płynne przeglądanie nagrań. Również oryginalna jakość obrazu nie ulega pogorszeniu, ponieważ zostaje przywrócona po każdym wstrzymaniu obrazu. Zapewnia to osobie oglądającej optymalne rozwiązanie – szybkie strumieniowanie nawet za pośrednictwem połączenia internetowego o ograniczonej przepustowości oraz obrazy jakości full HD we wstrzymanych ramkach. Technologia dynamicznego transkodowania pozwala wyświetlać obrazy jakości HD w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, jeśli tylko jest dostępne połączenie internetowe. W ten sposób nie zostanie przeoczony żaden szczegół i o wiele łatwiej jest zidentyfikować osoby i sytuacje.

Produkty i rozwiązania firmy Bosch: Aplikacja Bosch Video Security dla urządzeń iPad została zaprojektowana specjalnie z myślą o obsłudze tej funkcjonalności. Transkoder wizyjny firmy Bosch jest dostępny jako samodzielne urządzenie, które można dodać do własnego systemu, oraz jako integralna część kompletnego rozwiązania. Firma Bosch wprowadza ofertę sieciowych urządzeń pamięci masowej wideo dla małych i średnich systemów, zapewniając klientom szeroki wybór rozwiązań do zdalnego monitoringu w jakości HD – nawet poprzez połączenia o małej przepustowości.

W każdych warunkach

Dzięki przełomowej technologii obrazu

Następna generacja kamer wideo HD firmy Bosch jest wyposażona w najnowszą technologię cyfrowej obróbki obrazu, zapewniając za każdym razem wyjątkową jakość obrazu w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. Kamery te wykorzystują przełomową technologię Content Based Imaging. Technologia ta automatycznie wykrywa ważne obiekty, takie jak twarze, ludzie i pojazdy, a następnie dynamicznie dostosowuje ustawienia obrazu w celu zapewnienia, że rejestrowane są najbardziej użyteczne, niezwykle szczegółowe obrazy interesujących obiektów.

Technologia Content Based Imaging Technology

Technologia: Firma Bosch wprowadziła przełomową technologię Content Based Imaging Technology (CBIT) w większości modeli swojej nowej oferty kamer HD. Technologia CBIT steruje przetwarzaniem obrazu, używając metadanych generowanych przez swój nowoczesny algorytm Intelligent Video Analysis (IVA). Metadane informują oprogramowanie do przetwarzania obrazu, kiedy wymagane są wprowadzane dynamicznie udoskonalenia obrazu. Obecnie oferta kamer HD firmy Bosch zawierająca podstawowe modele cechujące się bardzo dużą czułością na światło została wzbogacona o modele najwyższej klasy, oferujące wyjątkowe poziomy wydajności. Oferta ta obejmuje zarówno kamery DINION, jak i FLEXIDOME, dostępne w różnych obudowach (standardowa, wzmocniona lub odporna na akty wandalizmu). Po prostu wybierz typ, który jest najbardziej odpowiedni dla Twojej instalacji.

Produkty i rozwiązania firmy Bosch

Kamery HD: Nowa oferta kamer HD obejmuje wersje przystosowane do niskiego poziomu oświetlenia, które są równie czułe na światło jak dostępne obecnie najlepsze kamery pracujące w standardzie SD. Te kamery HD pracujące w trybie 24/7 dostarczają kolorowe lub monochromatyczne obrazy w dzień i w nocy, przełączając się automatycznie między tymi dwoma trybami w zależności od poziomu oświetlenia. Każdy z trybów można również wybrać ręcznie przez wejście alarmowe lub zdalnie, korzystając z przeglądarki internetowej.

Kamery o wysokim zakresie dynamiki: Nowa seria obejmuje także wersje o wysokim zakresie dynamiki (HDR), które wykorzystują wiele ekspozycji w celu maksymalizacji widoczności całej sceny. Dzięki temu kamera może rejestrować szczegóły w jasnych i ciemnych obszarach sceny, jednocześnie zapewniając doskonałą reprodukcję kolorów. Kamery te zapewniają wyjątkowo przejrzyste obrazy, rejestrując więcej szczegółów zarówno w obszarach jasno oświetlonych, jak i w cieniach, nawet w scenach o wysokim kontraście lub gdy są usytuowane w ciemnych miejscach i zwrócone w kierunku jasno oświetlonych obszarów.

Aplikacja Bosch Video Security

Aplikacja Bosch Video Security przeznaczona dla urządzeń iPad została opracowana w taki sposób, aby mogła w pełni wykorzystywać funkcje transkodera VIDEOJET XTC XF oraz umożliwiała dostęp do obrazów jakości HD z dowolnego miejsca, nawet za pośrednictwem połączeń o małej przepustowości. Aplikacja zapewnia pełną kontrolę nad wszystkimi kamerami, od obracania w poziomie i zmiany nachylenia po funkcje przybliżania/oddalania i regulacji ostrości obrazu. Jest jak sterownia, którą możesz zawsze mieć przy sobie.

Używaj aplikacji do wyszukiwania zdarzeń według godziny i daty. Korzystaj z pełnej obsługi technologii IVA, używając funkcji wyszukiwania materiałów dowodowych, zarówno bezpośrednio z aplikacji, jak też poprzez interfejs odtwarzania w przeglądarce internetowej. Po odnalezieniu zdarzenia lub interesującego punktu i wstrzymaniu odtwarzania funkcja Instant Display Enhancement umożliwi wyświetlenie obrazu HD w oryginalnej jakości

Aplikacja Bosch Video Security

Aplikacja Bosch Video Security przeznaczona dla urządzeń iPad została opracowana w taki sposób, aby mogła w pełni wykorzystywać funkcje transkodera VIDEOJET XTC XF oraz umożliwiała dostęp do obrazów jakości HD z dowolnego miejsca, nawet za pośrednictwem połączeń o małej przepustowości. Aplikacja zapewnia pełną kontrolę nad wszystkimi kamerami, od obracania w poziomie i zmiany nachylenia po funkcje przybliżania/oddalania i regulacji ostrości obrazu. Jest jak sterownia, którą możesz zawsze mieć przy sobie.

Używaj aplikacji do wyszukiwania zdarzeń według godziny i daty. Korzystaj z pełnej obsługi technologii IVA, używając funkcji wyszukiwania materiałów dowodowych, zarówno bezpośrednio z aplikacji, jak też poprzez interfejs odtwarzania w przeglądarce internetowej. Po odnalezieniu zdarzenia lub interesującego punktu i wstrzymaniu odtwarzania funkcja Instant Display Enhancement umożliwi wyświetlenie obrazu HD w oryginalnej jakości.
Zobacz również nasze inne artykuły